Počkat, počkat – co to je ta suchá maska?

Maska, která to skoncuje s jinými maskami, a to doslova. Vím, co si myslíte, nemají být pláténkové masky mokré? Jak může taková maska vůbec fungovat? Nebojte, všechno si za chviličku vysvětlíme.

alt
Existuje mnoho druhů pleťových masek, víte, která je pro vás nejlepší?

Víte, která pleťová maska je pro vás ta nejlepší?

V současné době existuje mnoho druhů pleťových masek, a pokud se zrovna nevěnujete kosmetice od rána do večera, je jednoduché se v nich začít ztrácet. Jílové masky, krémové masky, slupovací masky, splachovací masky… a mohli bychom vyjmenovávat dál!

A pak jsou tady pláténkové masky, které známe všechny. A i když milujeme kvalitní masky, které rozjasní naši unavenou pleť během pár minut, přiznejme si to: Občas se nám do nich nechce. Už jen dostat masku z obalu je tak trochu boj (nedokážu ani spočítat, kolikrát jsem ji přitom omylem upustila do umyvadla).

Navíc při tom procesu postupně vytéká na umyvadlo, a než se s ní dostanu někam, kde ji mohu ve vodorovné poloze nechat působit, nadělám při tom i na podlahu. Když je aplikace dokončena, podívám se konečně do zrcadla, ve kterém spatřím i svoje tričko… A dojde mi, že se budu muset převléct.

Klasické textilní masky při aplikaci nadělají občas víc nepořádku než užitku.

Tohle všechno mě vedlo k tomu, že jsem začala pochybovat, jestli za to pláténkové masky opravdu stojí, když je tady tolik alternativ. Ale ani ty alternativy nebyly o nic příjemnější. Vezměte si třeba splachovací masky. Řekněte mi, jsem snad jediná, kdo při aplikaci a oplachování nadělá víc nepořádku než užitku? Navíc trvají dlouho a jsou neskutečně nepohodlné pro někoho jako já, kdo nemá tolik volného času nad tím přemýšlet.

Někdy zkrátka potřebujete něco, co bude rychlé, jednoduché a hlavně efektivní – a to je přesně to, co najdete v první suché pláténkové masce.

Jaké jsou výhody suché nanovlákenné masky?

Asi jste pochopili, že co dělá nanovlákenné masky tak revoluční, jsou právě ty malá tenká nanovlákna, která jsou nabita těmi nejdůležitějšími aktivními látkami pro vaši pokožku, jako je například Vitamin C, Vitamin E nebo kyselina hyaluronová. Ano, jedná se o suchou masku, která má všechny aktivní látky v samotném vláknu. Docela dobré, ne?

Suché pláténkové masky jsou budoucností v oblasti kosmetiky

Suchá pleťová maska neobsahuje zbytečné ingredience

Nanovlákenná maska je také supertenká a hlavně sedne každému (nepadá ani neklouže, vážně!), navíc, tyhle masky jsou vymyšlené tak, aby dokázaly vaší pokožce dodat všechny ty úžasné látky tím nejefektivnějším a nejrychlejším způsobem – stačí jen 8 minut, aby se vstřebaly do pokožky. A to, co ocení každá informovaná žena – nenajdete v nich žádné ingredience, které na pokožku nepatří – jako jsou silikony, parabeny, parfémy, barviva nebo akryláty.

Nanovlákna se aktivují při kontaktu s vlhkou pokožkou – co je na nich skvělého, že k tomu můžete použít i vaše oblíbené sérum nebo esenci a zdvojnásobit tím tak efekt, nebo použít jen vodu, abyste maximalizovali benefity ingrediencí, které obsahuje maska.

5 důvodů, proč je suchá pleťová maska ta pravá

Co z toho plyne? Suché pláténkové masky jsou budoucností v oblasti kosmetiky. A tady je pět důvodů, proč byste je měli co nejdříve vyzkoušet i vy.

  1. Můžete si ji upravit podle potřeby použitím vlastního séra nebo esence
  2. Jsou super jednoduché a rychlé na použití – stačí vám 8 minut
  3. Nemusíte si oplachovat obličej po použití a utírat zbytky masky
  4. Při použití nemusíte tancovat nad umyvadlem, aby vám maska neukápla na triko nebo na zem – jsou suché
  5. Nanovlákno je plně biodegradovatelné – nejsou tedy šetrné jen k vaší pokožce, ale i k přírodě
Sdílejte článek: Facebook Twitter