image
image

Když vědci milují
pleťové masky

Seznamte se s inovátory

Nanovláknům se věnujeme již deset let. Šest let jsme vyvíjeli naši technologii pro lékařské využití a stejně dlouho ve volném čase pátrali po ideální masce, která by splnila naše vysoké nároky. Zkusili jsme jich stovky, ale všechny byly téměř identické. A tak jsme se rozhodli vyvinout svoji vlastní.

Kdo jsme?

Tým nadšených lidí, které baví zlepšovat váš životní styl pomocí nových technologií! Náš svět se točí kolem inovací, baví nás zlepšovat produkty, se kterými si jiní nevědí rady. A masky jsou přesně ten případ!

[n]fibrecare je první česká high tech maska, skrze kterou chceme vaší pleti nabídnout špičkovou péči jednoduše, příjemně a rychle.

image

Liliana Berezkinová

CEO

[n]fibrecare reprezentuje nový koncept péče o pleť, který je založen na nejmenší technologii na světě a současně nekonečném obdivu k ženám. Při vývoji našich masek jsme mysleli na naše maminky, dcery, kamarádky a další silné ženské vzory, kterým jsme chtěli dopřát produkt hodný jejich snů, hodnot a životních příběhů. Vše, co jsme se dozvěděli, jsme promítli do našeho výzkumu a zdokonalovali, dokud nevznikla maska [n]fibrecare. Tento projekt má pro nás velkou osobní dimenzi a já doufám, že v momentě, kdy naši masku budete držet v ruce, pocítíte něco více, než jste u ostatní kosmetiky zvyklá.

image

Lucie Vysloužilová

PRODUCTION MANAGER

Ukázalo se, že svět kouzel opravdu existuje a čeká, až ho v nanosvětě objevíme. A to je to, co děláme. Zkoumáme. Vyvíjíme. A přinášíme kouzla pro naše zákazníky.

Proč jsme do toho šli?

Jsme velcí fanoušci masek. Ale popravdě, zjistili jsme, že je větší zábava je vybírat než mít na obličeji. Kapání a zašpinění při jejich aplikaci, agresivní složení, na které i jinak normální pleť reaguje podrážděním, dlouhá doba aplikace a slabé výsledky – takové produkty nás nebavily.

Naše mise byla jasná – maska musí být suchá a hedvábná na dotek, aby se každý uvolnil již při jejím rozbalení. Abychom si to nedělali snadné, přidali jsme rychlou aplikaci, šetrné a účinné složení a hlavně – jeden z nejlepších transportních systémů pro aktivní látky na světě. Tak se zrodila [n]fibrecare!

image
image

Záruka špičkového výzkumu a vývoje

Naše mateřská firma Nanopharma je český pionýr nanotechnologií na globální scéně. Připsat si může vývoj umělých orgánů, rozpustných náplastí i sofistikovaných krytů ran. Spolupracuje na vývoji s předními světovými výzkumnými instituty a pro [n]fibrecare již nyní chystá další skvělé novinky.