image
image

Jste připraveni dopřát vaší
pleti skutečnou inovaci?

Vyvinuli jsme pro vás chytrou masku
vytvořenou z nejmenších vláken na světě.

image

Bezkonkurenční vlastnosti nanovláken

Lidskému oko neviditelné vlákénko v sobě zapouzdří cenné aktivní látky tak, aby se v požadovaném množství bezpečně a rovnoměrně uvolnily do vaší pleti. Současně brání kontaminaci Vaší pokožky vnějšími nečistotami. Perfektní pomocník pro rituál jako ze salonu.

Čím je maska [n]fibrecare výjimečná?

Mokrá textilní maska Maska [n]fibrecare
Typ účinku Krátkodobé zvýšení hydratace pleti Dlouhodobě pěstící, preventivní a reparační účinek.
Průměrná doba aplikace 15-30 minut 8 minut
Průměrný obsah aktivních ingrediencí 5-10 % 15-20 %
Krok před aplikací Čištění pleti Tonizace či zvlhčení pleti krémem nebo sérem
Krok po aplikaci Vmasírování přebytečného séra do pleti Žádný

Obsah aktivních látek až 20 %

Běžné mokré textilní masky jsou zpravidla tvořeny z 90 % vodou a glycerinem, stejně jako parabeny, silikony, akryláty, parfémy a dalšími aditivy, které mohou Vaši pleť podráždit. V masce [n]fibrecare je však nenajdete. Naším mottem je méně chemie a více efektu pro vaši pleť.

Jen 8-minutová aplikace

Víme, že váš rituál není jen o naší masce, proto jsme si dali záležet, aby pracovala rychle. Díky naší krásné ilustrované kartičce s návodem zvládne bezchybnou aplikaci každý.

Hlavní výhody suché nanovlákenné masky

image
Její aplikace trvá pouhých 8 minut
image
Příjemná a čistá manipulace
image
Vhodná i pro citlivou pleť
image
Maska není testovaná na zvířatech
image
Téměř 100% efektivita přenosu látek
image
Žádné silikony, parabeny, akryláty, parfémy
 
image
image
image
 

Jak ji použít?

  1. Masku aplikujte na vyčištěnou pleť.
  2. Připravte si masku k použití. Vytáhněte ji z obalu a rozprostřete tak, aby bílá ochranná vrstva byla nahoře a modrá vrstva dole. Opatrně odstraňte bílou ochrannou vrstvu, nejlépe směrem z levé strany masky k její pravé straně.
  3. Pečlivě navlhčete obličej pleťovou nebo vlažnou vodou. Věnujte zvýšenou pozornost záhybům u nosu a konturám obličeje.
  4. Aplikujte masku bílou nanovlákennou vrstvou na obličej, tj. modrou stranou ven, a důkladně ji uhlaďte, aby přiléhala k pleti co nejvíce. Doporučená aplikace je směrem od nosu s rovnoměrným rozprostřením masky po celé ploše obličeje.
  5. Nechte masku působit 8-15 minut a dopřejte si relaxaci, optimálně v leže.
  6. Po uplynutí času, který vám nejlépe vyhovuje, odstraňte masku z obličeje, očistěte vodou navlhčeným vatovým tamponkem od zbylých vlákének, pokud nějaká zůstanou.
  7. Váš dnešní kosmetický rituál s naší maskou je hotov. Blahodárný účinek masky se plně rozvine v dalších hodinách a dnech.
  8. Doporučené použití masky 1-2x týdně. Viditelné zlepšení pleti ověřeno již po 4-6 aplikacích.

A tady je máme - 4 multifunkční varianty

PREVENTIVNÍ A KOREKTIVNÍ PÉČE

Regenerační a revitalizační

Anti-aging & Anti-pollution

Vlajková maska [n]fibrecare obsahuje unikátní kombinaci 7 vitaminů a antioxidantů, které v mnoha studiích úspěšně prokázaly reparační, ochranné a anti-aging účinky.

Hydratační a omlazující

Unavená a mdlá pleť

Vaše maska pro dny, kdy Vaše pleť působí mdle, vyprahle a unaveně. Spolehlivá kombinace rozjasňujícího vitaminu C, pečujícího vitaminu E a dvou hydratačních agentů – kyseliny hyaluronové a glukonolaktonu, se postarají o to, abyste opět zářila.

ZKLIDŇUJÍCÍ A PODPŮRNÁ PÉČE

Pečující

Podrážděná a namáhaná pleť

Šetrná maska pro tu nejdelikátnější pleť speciálně vyvinutá pro zjemnění a zklidnění podrážděné a namáhané pokožky. Obsahuje jedinou ingredienci, která pleti zajistí úlevu a péči, v případě intolerance běžných kosmetických přípravků.

Napsali o nás